Salı , 5 Ocak 2016
Anasayfa / Genel / Veriden Geleceğe – Süleyman Demirel Üniversitesi

Veriden Geleceğe – Süleyman Demirel Üniversitesi

1 Aralik 2012 tarihinde Veriden Gelecege adli programimizla Datawarehouse Türkiye Ekibi olarak Süleyman Demirel Üniversitesindeydik.
Cuma Günü Mesai saatinin bitmesinin ardindan, bir araya gelerek yola koyulduk. Amaciniz güzel seyler oldugunda yolun uzunlugu da insani yormuyormuş..

Bilisime Türkçe Yeter düstüruyla yola çikan ve amaci sadece bilgi paylasimi olan bu ekip karsisinda, cumartesi gününü feda edebilecek ve istekli olduklari gözlerindeki ışıltıdan belli olan arkadaslarimizla ilk seminerimize basladik.

Ilk sunumumuz olan, Ali Yildiz – Bilisim Benim Isim ile, ögrenci arkadaslarimizin, okurken ve mezun olduktan sonra karsilasacaklari sorun ve çözümleri kendi bilgi ve tecrübesinide ortaya koyarak eglenceli bir sekilde anlatti.

aliyildiz

 

 

Samet Aslan  Oracle Veritabani ve PLSQL adli sunumu ile veritabani mantigi anlatarak sektördeki is firsatlarini ve neler yapilmasini gerektigini somut örneklerle anlattı
samet_aslan
Yusuf Arslan Veriambari Sistemleri ve Özellikleri adli sunumunu gerçeklestirdi.Bu alandaki istihdam açikligina ve önemine dikkat çekilmesi gerektigini anlatti.
yusuf_arslan
Mustada Aksoy Is Zekasi ve Veri Madenciligi konularinda günümüzde popüler olan konulari hayatin içinden örneklerle eglenceli bir sunuma imza atti.

 

mustafa_aksoy
Etkinligin sonunda Soru-Cevap paneli düzenlendi.Teknik ve Teknik olmayan konularda Datawarehouse Türkiye Ekibi olarak bilgi ve tecrübelerimizi paylastik.
panel
hatira
Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen arkadaşlarımıza ve özellikle Yazılım Kulübüne teşekkür ederiz.
Yusuf Arslan

Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır.
[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Yusuf Arslan

Latest posts by Yusuf Arslan (see all)

Hakkında Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*