Cumartesi , 12 Temmuz 2014
Son Haberler
Anasayfa / Genel / Veriden Geleceğe -Maltepe Üniversitesi

Veriden Geleceğe -Maltepe Üniversitesi

Ilk sunumumuz olan, Ali Yildiz – Bilisim Benim Isim ile, ögrenci arkadaslarimizin, okurken ve mezun olduktan sonra karsilasacaklari sorun ve çözümleri kendi bilgi ve tecrübesinide ortaya koyarak eglenceli bir sekilde anlatti.

 

ali_maltepe

 

 

Talip Hakan Öztürk Hocamız “Oracle Veritabanı Kariyeri” adlı güzel bir sunum yaptı. Kendi deneyimlerinden ve geçirdiği süreçlerden de örnekler vererek, öğrenci arkadaşlarımıza, nasıl başarılı olunabileceğinin de yolunu göstermiş oldu.

 

Talip_maltepe

 

 

Yusuf Arslan Veriambari Sistemleri ve Özellikleri adli sunumunu gerçeklestirdi. Bu alandaki istihdam açikligina ve önemine dikkat çekilmesi gerektigini anlatti.

 

yusuf_maltepe

 

 

Emin Tüylüce Hocamız da, Mobil İş zekası adlı sunumunu gerçekleştirdi. İş zekası alanları, neden kullanıldığına da değinmiş oldu. Görsel içerikli Güzel bir sunuma imza attı.

 

Emin_tuyluce

 

 

Etkinliğin düzenlenmesinde Emeği geçenlere, özellikle Yrd. Doç. Dr. Turgay Bilgin Hocamıza teşekkür ederiz.

Facebook Sayfamiz:

https://www.facebook.com/DatawarehouseTR

https://www.facebook.com/DatawarehouseTurkiyeIsZekasiToplantilari

https://www.facebook.com/DatawarehouseTurkiyeBilisimKurslari

Hakkında Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>