Cuma , 4 Temmuz 2014
Son Haberler
Anasayfa / Genel / Veriden Geleceğe Adım Adım !

Veriden Geleceğe Adım Adım !

Datawarehouse Türkiye Ekibi ve Yazılım Kulübü Fırat ACM Öğrenci Kolu ile Birlikte  ”Veriden Geleceğe” konseptinin ardından “Geleceğe Adım Adım” konsepti ile Veritabanı Yönetimi üzerine etkinliklerimiz başlıyor.

“Geleceğe Adım Adım” konsepti ile DataWareHouse Yazarlarından ve Türkiye’nin en çok tanınan Veritabanı Uzmanlarından Talip Hakan Öztürk Fırat Üniversitesi’nde, Veritabanı Yönetimi  eğitimi verecek.
09.03.2013 tarihinde, Saat: 9:30′da, Fırat Üniversitesi Kongre Merkezi’nde(Bilgisayar Mühendisliği Binası 5. Kat) başlayacak etkinliğimize kulüp üyeleri ve tüm meraklılar davetlidir.
Talip Hakan Öztürk Blog Sayfası: http://taliphakanozturk.wordpress.com/
Etkinlik Sayfalarımız
https://www.facebook.com/events/525507797501188/

https://www.facebook.com/DatawarehouseTR

 

https://www.facebook.com/DatawarehouseTurkiyeIsZekasiToplantilari

https://www.facebook.com/DatawarehouseTurkiyeBilisimKurslari

 

 

veridengelecegeadım

Hakkında Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yus[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>