Cuma , 4 Temmuz 2014
Son Haberler
Anasayfa / Blog / Türkiye’de bir ilk ,İş Zekası Dergisi !

Türkiye’de bir ilk ,İş Zekası Dergisi !

Daha önce duyurusunu gerçekleştirdiğimiz İş Zekası Dergisi içerik ve sponsorluk şartlarını siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Ayrıntıları www.iszekasidergisi.com adresinden takip edebileceğiniz İş Zekası Dergisi için iki farklı şekilde bizlere destek olabilirsiniz.

1-     Sponsorluk

İş Zekası Dergisine sponsorluk şartlarını ve şirketinize katacağı değeri bu linke  tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Sponsorluk dosyamızı da aşağıdaki linkte tıklayarak indirebilirsiniz.

İş Zekası Dergisi Sponsorluk Dosyası

2-     Yazarlık

İş Zekası Dergisine Yazar olmak için gerekli adımları bu linkten inceleyebilirsiniz.Listede olmayan özgün içerikteki  konu başlıklarınızı ve yazılarınızı ayrıca belirterek bizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye ilk defa yayınlanacak olan İş Zekası Dergisi için taleplerinizi ve  önerilerinizi   ,   ve   adresine gönderebilirsiniz.

İşZekasıDergisiDetay

Hakkında Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yus[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>