Cuma , 1 Nisan 2016
Anasayfa / Blog / Katılımcı Yorumları

Katılımcı Yorumları

Eğitimi alan arkadaşların yorumları

Merhabalar,

Vermiş olduğunuz 4 günlük eğitimin bir parçası olduğum için mutluyum. Eğitim metodolojileriniz oldukça profesyonel. Teorik bilgiyi hayal gücümüzle buluşturarak dan başlayıp daha sonra bunu gerçek hayata uyarlamanız,somut örnekler vermeniz beni çok etkiledi. Çok verimli bir eğitimdi.Bir databaseden daha doğrusu veri içeren bir tablodan bir iş biriminin kullandığı rapora gelinceye dek olan bütün aşamaları bize analizedip tüm sistem modelindeki tasarım yapısını detaylıca bir şemada görme imkanı buldum.Ağzınıza,emeğinize sağlık.

Sevgilerle
Özge Evli

 

Vahit Cıldır

Merhaba ,

Ben yeni mezunum , kod yazmayı pek seven biri sayılmam , daha çok data ve database’i severim.

Veri ile uğraşmayı seviyorsanız iş zekası tam size göredir. Bende bu alanda kariyerimin devam etmesini istedim.

Yusuf hocayı buldum, ilk kursu alırken hepimiz gibi şüphelerimiz oldu.(tanınmıyorsun ya işte tam da o)

Kursa gittim , sıcak ve samimi bir ortamdı ,Yusuf hocanın anlatma yeteneği çok iyi .
kursa gitmeyi düşünenler ve bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için kesinlikle tavsiye edebilirim .Ama kursa giderseniz mutlaka gitmeden önce çok az da olsa sql , database’i bilmeniz lazım , hatta eğitimden önce kendiniz araştırıp okursanız eğitim daha iyi olur

Eğitimle alakalı herhangi bir sorunuzu varsa bana [email protected] ulaşabilirsiniz .

 

Abdulkadir Yiğit

Merhabalar Arkadaşlar

Ben Bilişim Sistemleri Müh. 3.sınıf öğrenciyisim. Size şunu söyleyeyim. Üniversite hayatim boyunca hatta tüm eğitim öğretim hayatım boyunca aldığım en verimli eğitimdi.

Size kısaca artı yönlerini sayayim
Yusuf Hocam egitim boyunca hep piyasadaki durumları örnek vererek anlattı. Ve çok iyi
örnekler verdi.

O kadar basit anlattı ki yeri geldi elma armut benzetmesi yaparak anlattı

Karşımıza çıkabilecek nerdeyse tüm hataları söyledi. Nasıl çözmemiz gerektiginide

Sıfırdan database kurduk ODI kurduk. Ne anlatıysa aynı şekilde ODI üzerinde gösterdi. Öyle eğitim kurumlarındaki gibi basit örnekler degil sadece, basitten piyasada görebilecegimiz örneklere kadar gösterdi

Daha saymakla bitmez Size bu egitimi KESINLIKLE TAVSIYE EDIYORUM.
Begenmezseniz paranızı ben iade ediyorum.

her türlü sorunuz için [email protected]

 

 

Erçin SARIOĞLU ;

Merhaba,
Özel bir şirkette Yazılım Uzmanı olarak çalışmaktaydım. Kariyerime farklı bir yol çizmeye karar verdim. Çalıştığım dönemde çeşitli kurslara, seminerlere katıldım. Bu sırada Yusuf Hocam ile tanıştım. Veri ambarı ve İş zekâsı üzerine eğitim almaya karar verdim. Hocamın iş hayatı ile ilgili birçok örnekleri ile birlikte iş hayatında bulunabilecek düzeyde geniş çaplı bilgi sahibi oldum. Aldığım bu eğitim sadece eğitim olarak kalmadı. Kariyer hedefi olarak kesin bir yol çizmeme de yardımcı oldu.
Yardımlarınız ve engin bilgi birikiminizi paylaştığınız için teşekkürler.
Eğitime katılmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Enver Karakaş ;

Eğitimi kesinlikle tavsiye ederim. Önceden programlamayla uğraşıyordum bu alanla tanıştım,ilgili çekti ve bu alanda ilerleyeceğim. Hem Oracle veritabanını öğrenmiş olursunuz ve ETL tool olarak Oracle Data Integrator’ü. Eğitim süresince dikkatle eğitmeni dinledim ve çok iyi bir şekilde bilgileri aktardığına inanıyorum. Olumsuz bir düşüncem oluşmadı eğitime karşı sizinde oluşmaması için eğitim biter bitmez bu alanda iş bulup hemen başlarım düşüncesi oluşmaması gerekir. smile ifade simgesi Bende çünkü o alanda değilim ama Oracle eğitimide aldığımdan şuan veritabanı uzman yardımcısı olarak çalışıyorum demek istediğim şu ki illaki bir yerinden yakalarsınız devamlılığını sağlamak ise bize kalmış. Olumlu yanları çok tabi ki. Sadece şunu belirtmek isterim eğitimin sonunda uçtan uca canlı bir veri ambarı kurulumu yaptık sistemin işleyişini görmüş oldum. Eğitimi alacak arkadaşlara başarılar.

Eğitimi almayı düşünüp aklında soru işareti olanlar veya bir şey danışmak isteyenler bana ulaşıp sorabilirler. Mail : [email protected]

Yusuf Arslan

Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır.
yusufarslanbm@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Yusuf Arslan

Latest posts by Yusuf Arslan (see all)

Hakkında Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yus[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*