Cumartesi , 26 Aralık 2015
Anasayfa / Blog / İş Zekası İnovasyon Konferansı !

İş Zekası İnovasyon Konferansı !

Datawarehouse Türkiye ‘nin de sponsor olduğu İş Zekası İnovasyon Konferansına davetlisiniz.

İşZekası

Detaylı açıklama için : http://www.prontoeventi.com/projelerimiz/213-is-zekasi-inovasyon-konferansi-12-mayis-2015-sali-istanbul.html

İş Zekası, Ülkemizde modern iş için önemli bir rol oynamaktadir ve bir organizasyon içinde yeni olanaklarının belirlenmesinin merkezi olarak kabul edilir. Yeni fırsatlardan yararlanma ve  etkili bir strateji uygulama , bir iş için rekabetçi bir piyasa avantajı ve uzun vadeli istikrar sağlayabilir. İş Zekası teorileri , yöntemleri , süreçleri ve daha fazlasını kullanmak bu tür başarı için çok önemlidir.

Konferans, prestijli araştırma çıkışları, geri bildirim ve yapıcı yorumlar almak için değerli fırsatlar sağlamanın yanı sıra sektördeki son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak, ulusal ve uluslararası pazardaki yenilikleri öğrenmek ve yeni ticari ilişkiler kurmak adına güzel bir ticari platform olacaktır.

Türkiye, İş Zekası sektöründeki gelişimden dolayı ciddi yatırım fırsatları sunmaktadır. Bu konferans 2015 ve ilerisi için sektörün gelecek politikaları, yenilikleri, gelişmeleri, beklentileri ve fırsatları için değerlendirme fırsatları sunacaktır. Konuşmacılarımız arasında sektörün önde gelen akademisyenleri ve yöneticileri ile uluslararası konuşmacılar olacak. Bu açılardan baktığımızda, gerek stratejik bilgi edinimi gerekse katılımcı firmalar ile ticari ilişkileriniz geliştirmeniz açısından verimli geçeceğini düşünmek ile birlikte sizleri de bu önemli günde aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Konferansımız katılımcı profili olarak Kamu, Bilim, Finans, İletişim, Call Center, Perakende, Sağlık, Üretim, İnşaat ve Yapı, Enerji, Lojistik ve Taşıma, Çapraz Endüstri başta olmak üzere bunlar gibi daha bir çok sektörü de yakından ilgilendiren bu konferansa 20’nin üzerinde farklı sektörden İş Zekası uygulamaları kullanan ve kullanmayan firmaların Ceo ve Cto’ları, Genel Müdürleri, BT Yöneticileri, IT Müdürleri, Proje Müdürleri, Teknik Müdürler, Lojistik ve Tedarik Zinciri Direktörleri, Depo Yöneticileri, İş Geliştirme Yöneticileri, Ar-Ge Müdürleri, Ürün Tasarım Mühendisleri, Yazılım Mühendisleri, Uygulama Geliştiriciler vb. konu ile ilgili üst düzey karar mercii yetkililerinin bir arada bulunduğu benzeri zor bulunacak bir ortam sunmaktadır.


Konferans Konuşmacılarından Bazıları

 • Sn. Haldun Mürütoğlu – İş Zekası & Yönetim Sistemleri Müdür Yrd. – METRO CASH & CARRY
 • Sn. İbrahim Oral Emül – İş Zekası ve Raporlama Müdürü – THY
 • Sn. Serkan Aydın – Sigorta Sahtekarlık Sistem Yönetimi Birim Yöneticisi – SBM-SİGORTA BİLGİ VE GÖZETİM MERKEZİ
 • Sn. Gökben Utkun Ergüç – Bulut ve İş Platformu Ürün Yöneticisi – MİCROSOFT TÜRKİYE
 • Sn. Merve Göral – İş Analitiği Satış Lideri – IBM TÜRKİYE
 • Sn. Fatih Canıtez – İş Zekası ve Proje Yönetim Müdürü – İETT
 • Sn. Mustafa Acungil – Veri Yönetimi ve İş Zekası Birimi/Birim Müdürü – BİLGE ADAM
 • Sn. Ali Özgeç – İş Zekası ve Veri Ambarı Direktörü – MUDO
 • Sn. Cemil Toksöz – Pazarlama ve İş Zekası Direktörü – ÇİÇEK SEPETİ
 • Sn. Yrd.Prof.Dr. Nergiz Çağıltay – Yazılım Mühendisliği Bölümü – ATILIM ÜNİVERSİTESİ
 • Sn. Şadi Evren Şeker – İş Zekası ve Veri Madenciliği Uzmanı – İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

Konferans: İş Zekası İnovasyon Konferansı

Yer-Mekan: İstanbul Limak Eurasia Luxury Hotel Kavacık

Tarih: 12 Mayıs 2015, Salı

Saat: 9:00 – 17:00

Organizasyon: Pronto Eventi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yusuf Arslan

Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır.
yusufarslanbm@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Yusuf Arslan

Hakkında Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yus[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*