Cumartesi , 12 Temmuz 2014
Son Haberler
Anasayfa / Blog / DWH Türkiye-Ücretsiz Eğitim Platformu

DWH Türkiye-Ücretsiz Eğitim Platformu

Datawarehouse Türkiye Ekibi olarak ilk 2009 yılında sizlerle buluştuk.Amacımız sadece karşılıksız bilgi paylaşımı idi.2012 yılında yepyeni bir yüzle karşınıza geldik ve artık DWH Türkiye Ekibi tüm bilişim camiasında biliniyordu.

 

dwh2012

 

2014 yılına girerken yeni bir yüz ve yeni bir sloganla karşınızdayız

 

“Ücretsiz Eğitim Platformu!” bu sloganı seçerken çok düşündük ve bunu 4 senedir yaptığımızı ve her geçen senede daha çok yapacağımızı gördük.

DWH Türkiye Ekibi olarak birçok üniversite ve konferanslara katıldık.Ekip olarak kim neyi iyi biliyorsa onu anlattı.Sizlerin coşkulu ve istekli sözleriniz ile daha çok ücretsiz eğitim ve seminer yapmalıyız diye düşündük.

DWH Türkiye Ekibi bu eğitimlerin karşılığında sizden hiçbir maddi beklenti içinde olmamıştır ve olmayacaktır.Bu çatı altında yapılan herşey bu oluşum yaşadığı sürece ücretsiz olacaktır.

Sizlerde Bilişim alanında ücretsiz eğitim almak istiyorsanız [email protected] adresine maillerinizi gönderebilirsiniz.

Bizlere verdiğiniz destek için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

DWH Türkiye Ekibi

 

 

Hakkında Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yus[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>