Salı , 13 Ocak 2015
Anasayfa / Blog / Ücretsiz “İş Zekası ve Veri Madenciliği” Kitabı !

Ücretsiz “İş Zekası ve Veri Madenciliği” Kitabı !

Datawarehouse Türkiye Ekibi takipçilerine özel bir fırsatı sizlere sunuyor.İş Zekası ve Veri Madenciliği kitabına ücretsiz sahip olmanız için yapmanız gerekenler çok basit;

Facebook sayfamızı beğenmek https://www.facebook.com/DatawarehouseTR ve Site & Bloglarınızda www.datawarehouse.gen.tr linkini  paylaşmak olacaktır.

Katılım Şartları : Çekilişe sadece öğrenci arkadaşlarımız katılabilir.Site & Bloglarınızda paylaşım yaptığınız linki adresine göndermeniz gerekmektedir.

Son Katılım Tarihi : 01.02.2014

Çelişte Kazananların Listesi : 03.02.2014 tarihinde sitemizde yayınlanacaktır.

Not: İş Zekası ve Veri Madenciliği kitabı kazanan 10 öğrenci arkadaşımızın adreslerine gönderilecektir. Kazanan katılımcılar için ; kitabın ulaşmasını istediğiniz adresi adresine göndermeniz gerekmektedir.Kargo ücretsiz olup tarafımızdan karşılanacaktır.

iş zekası kitabı

İş Zekası ve Veri Madenciliği

Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır.
yusufarslanbm@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Powered by Starbox

Hakkında Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yus[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>