Salı , 17 Kasım 2015
Anasayfa / Blog / 2013 yılının özeti – 2014 ‘te yapacaklarımız !

2013 yılının özeti – 2014 ‘te yapacaklarımız !

Datawarehouse Türkiye Ekibinin 2013 yılında yapmış olduğu etkinlik,eğitim,konferans ve çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

2013 Yılının Özeti

Veriden Geleceğe

Datawarehouse Türkiye Ekibi olarak 12 Üniversitede etkinlik-seminer-konferans düzenledik.2014 planlarımız arasında daha fazla üniversiteyi ziyaret etmek olacaktır.

Ayrıntılar için anasayfada bulunana etkinlikler ve galeri bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Özel Eğitimler

2013 yılında Üsküdar Gençlik Merkezi’nin desteği ile toplamda 4 ay boyunca ücretsiz özel eğitim verdik.Bu eğitimler min 2 haftalık eğitimler olup sektördeki en önemli konuları kapsamaktadır.

Örnek bir eğitimimiz : https://datawarehouse.gen.tr/gallery/dwh-is-zekasi-ozel-egitim/

İş Zekası Zirvesi

Şüphesiz 2013 yılında en çok ses getiren etkinlikti.Bilişim dünyası-öğrenci-şirketler üçlüsünü buluşturan İş Zekası Zirvesi 100+ haber sitesinde ve İHA ‘nın roportajlarıyla internette yer almış ve sektörde “zirve” lerin başlangıcı olmuştur.

https://datawarehouse.gen.tr/gallery/is-zekasi-zirvesi/

https://datawarehouse.gen.tr/is-zekasi-zirvesi-basliyor/

Şirketler Konuşuyor

Datawarehouse Türkiye Ekibi , ülkemizde ilk defa “Şirketinizi Tanıtın” konsepti ile bu “veri” ile uğraşan her bir firma’nın tanıtımını gerçekleştirmiştir.IT dünyası ve Üniversitelerdeki arkadaşlarımıza vizyon katabilmesi açısından çok değer verdiğimiz bu konsepte aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

https://datawarehouse.gen.tr/category/sirketler/

 

2014_kapak

 

 

2014 Beklentilerimiz..

 

2014 ‘te  beklentilerimiz ve yapacaklarımız çok daha fazla olacaktır.2014 ‘ün ilk çeyreğindeki hedeflerimizin iki  tanesini paylaşmak isterim;

İş Zekası Dergisi !

Evet ! cesur bir adım atarak Türkiyede ilk defa İş Zekası Dergisi çıkartmak için çalışmalara başladık.İlerleyen günlerde nasıl bir çalışma olacağını ,firmaların katılım şartlarını,yazar olarak katkı vermek isteyen arkadaşlarımızdan beklentilerimizi ..vb yayınlayacağız.Şimdilik elektronik ortamda olacak  bu dergiyi sponsorlarımız arttıkça ve bizi destekleyen şirketler oldukça basılı nüsha şeklinde de yayınlayacağız.

Veri Yolculuğu –Veri Ambarı Zirvesi !

Zirvelerin başlangıcı olduğunu yukarda yazmıştım.2014 planlarımız arasında büyük bir etkinlik var.Veri Ambarı Zirvesi ile veri yolculuğumuzu ilerletmek ,günümüz önemli konularından big data ,veri bilimcileri ..vb alanlarda bilgi ve birikimlerin paylaşılmasını sağlamak istiyoruz.

….

Diğer yapacaklarımız süpriz olsun :)

DWH Türkiye Ailesi olarak yeni yılın başarı ,sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz.

Yusuf Arslan

Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır.
yusufarslanbm@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Yusuf Arslan

Hakkında Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yus[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*