Home / Genel / Veriden Geleceğe-Dumlupınar Üniversitesi

Veriden Geleceğe-Dumlupınar Üniversitesi

27 Nisan 2013  tarihinde Veriden Gelecege adli programimizla Datawarehouse Türkiye Ekibi olarak Dumlupınar Üniversitesindeydik.
Bilisime Türkçe Yeter düstüruyla yola çikan ve amaci sadece bilgi paylasimi olan bu ekip karsisinda, cumartesi gününü feda edebilecek ve istekli olduklari gözlerindeki ışıltıdan  belli olan arkadaslarimizla ilk seminerimize basladik.
Ilk sunumumuz olan, Muhammet Ali Yurtçiçek – CRM Uygulama Tasarım Ve Yönetim Yaklaşımları  ile, ögrenci arkadaslarimizin, okurken ve mezun olduktan sonra karsilasacaklari sorun ve çözümleri kendi bilgi ve tecrübesinide ortaya koyarak anlattı.
mali_1

Yusuf Arslan Veriambari Sistemleri ve Özellikleri adli sunumunu gerçeklestirdi.Bu alandaki istihdam açikligina ve önemine dikkat çekilmesi gerektiğinden bahsetti. 

 

 

DUM_2

 

 

Samet Aslan Oracle Veritabani ve PLSQL adli sunumu ile veritabani mantigi anlatarak sektördeki is firsatlarini ve neler yapilmasini gerektigini somut örneklerle anlattı.

 

 

Dum_3

 

 

Son olarak Mustada Aksoy Is Zekasi ve Veri Madenciligi konularinda günümüzde popüler olan konulari hayatin içinden örneklerle eglenceli bir sunuma imza atti.

 

Dum_4

 

Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen arkadaşlarımıza ve özellikle Bilgisayar ve Bilişim Topluluğu’na teşekkür ederiz

 

 

Dum_5

About Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yusufarslanbm@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Oracle Database’de Cluster Sunucu Modeli Nedir ?

Cluster sunucu modeli: Cluster, hizmet ve uygulamaların kullanılabilirliğini artırmak için birlikte çalışan bağımsız bilgisayarların oluşturduğu …

Bir Cevap Yazın