Home / Blog / Türkiye’de bir ilk ,İş Zekası Dergisi !

Türkiye’de bir ilk ,İş Zekası Dergisi !

Daha önce duyurusunu gerçekleştirdiğimiz İş Zekası Dergisi içerik ve sponsorluk şartlarını siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Ayrıntıları www.iszekasidergisi.com adresinden takip edebileceğiniz İş Zekası Dergisi için iki farklı şekilde bizlere destek olabilirsiniz.

1-     Sponsorluk

İş Zekası Dergisine sponsorluk şartlarını ve şirketinize katacağı değeri bu linke  tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Sponsorluk dosyamızı da aşağıdaki linkte tıklayarak indirebilirsiniz.

İş Zekası Dergisi Sponsorluk Dosyası

2-     Yazarlık

İş Zekası Dergisine Yazar olmak için gerekli adımları bu linkten inceleyebilirsiniz.Listede olmayan özgün içerikteki  konu başlıklarınızı ve yazılarınızı ayrıca belirterek bizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye ilk defa yayınlanacak olan İş Zekası Dergisi için taleplerinizi ve  önerilerinizi info@datawarehouse.gen.tr  ,  ik@datawarehouse.gen.tr ve  info@iszekasidergisi.com adresine gönderebilirsiniz.

İşZekasıDergisiDetay

About Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yusufarslanbm@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Anket Sonuçları

Datawarehouse Türkiye ekibinin 480 İş Zekası & Veri Ambarı uzmanı ile gerçekleştirdiği anketin sonuçlarını paylaşıyorum. …

Bir Cevap Yazın