Home / Kayıt Ol

Kayıt Ol

Daha önce üye olduysanız aşağıdaki menuden giriş yapabilirsiniz.İlk kez üye oluyorsanız kullanıcı adınız ve mail adresiniz ile sisteme üye olabilirsiniz.Belirttiğiniz mail adresine aktivasyon linki gelecektir.Bu linkte tıklayarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.Gelen formda şifrenizi tekrar değiştirerek daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Kayıt Kurallarımız

1- Siteye yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7- Sitede,admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
8- Site kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
9- Site kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.
10- Siteye üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.

Gizlilik ilkeleri Kisisel Bilgileriniz: Siteye üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece site adminleri tarafindan görülecektir. Girmiş oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz.