Home / Blog / Ücretsiz “İş Zekası ve Veri Madenciliği” Kitabı !

Ücretsiz “İş Zekası ve Veri Madenciliği” Kitabı !

Datawarehouse Türkiye Ekibi takipçilerine özel bir fırsatı sizlere sunuyor.İş Zekası ve Veri Madenciliği kitabına ücretsiz sahip olmanız için yapmanız gerekenler çok basit;

Facebook sayfamızı beğenmek https://www.facebook.com/DatawarehouseTR ve Site & Bloglarınızda www.datawarehouse.gen.tr linkini  paylaşmak olacaktır.

Katılım Şartları : Çekilişe sadece öğrenci arkadaşlarımız katılabilir.Site & Bloglarınızda paylaşım yaptığınız linki info@datawarehouse.gen.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

Son Katılım Tarihi : 01.02.2014

Çelişte Kazananların Listesi : 03.02.2014 tarihinde sitemizde yayınlanacaktır.

Not: İş Zekası ve Veri Madenciliği kitabı kazanan 10 öğrenci arkadaşımızın adreslerine gönderilecektir. Kazanan katılımcılar için ; kitabın ulaşmasını istediğiniz adresi info@datawarehouse.gen.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.Kargo ücretsiz olup tarafımızdan karşılanacaktır.

iş zekası kitabı
İş Zekası ve Veri Madenciliği

About Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine Datawarehouse-Database Uzmanı olarak devam etmektedir Sitenin kurucusu ve yazarıdır. yusufarslanbm@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Anket Sonuçları

Datawarehouse Türkiye ekibinin 480 İş Zekası & Veri Ambarı uzmanı ile gerçekleştirdiği anketin sonuçlarını paylaşıyorum. …

Bir Cevap Yazın